Съобщения

Thursday, September 21, 2017 - 13:36

Понеделник, 25.09.2017 г.: На 25.09.2017 от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на... more

Wednesday, September 20, 2017 - 18:41

Спаси животи! Това е мотото на тазгодишната кампания на Пътна полиция в България по повод 21... more

Wednesday, September 20, 2017 - 18:38

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ АДМИНИСТРАТИВНА ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С... more

Дирекция "Бюро по труда"

Tuesday, September 5, 2017 - 08:55

За вас работодатели   Дирекция “Бюро по труда”- Дулово провежда процедура за... more

Thursday, July 13, 2017 - 20:44

За вас работодатели     Дирекция “Бюро по труда”- Дулово провежда... more

Thursday, July 13, 2017 - 20:43

За вас работодатели   Агенция по заетостта   Дирекция “Бюро по труда”-... more

Администрация

Friday, September 22, 2017 - 18:23

С ПОДНАСЯНЕ НА ВЕНЦИ И ЦВЕТЯ ПРЕД ПАМЕТНИКА НА ЗАГИНАЛИТЕ ВЪВ ВОЙНИТЕ, ДУЛОВЧАНИ ПОЧЕТОХА ДЕНЯТ НА... more

Friday, September 22, 2017 - 18:22

Thursday, September 21, 2017 - 18:29

Вече 109 години датата 22 септември 1908г е в световния пантеон на най-големите постижения на... more

Устройство на територията

Saturday, September 9, 2017 - 08:31

Saturday, September 2, 2017 - 08:34

Wednesday, August 30, 2017 - 08:16

Friday, August 25, 2017 - 12:10

Общински съвет

Monday, September 18, 2017 - 19:23

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДУЛОВО         На основание чл.23, ал.4, т.1  от... more

Tuesday, September 5, 2017 - 08:58

Wednesday, August 16, 2017 - 18:56

  На основание чл.23, ал.4, т.4  от Закона за местното самоуправление и местната... more

Местни приходи

Wednesday, May 31, 2017 - 07:40

5/31/2017,   За информация: Росен Бъчваров Тел: 985930 65   Над 170 000... more

Friday, May 26, 2017 - 21:23

От 15.05.2017г. в Община Дулово–дирекция „Местни приходи“ се въвежда картово... more

Thursday, March 30, 2017 - 16:26

    Утре изтича срокът за подаване на корпоративните декларации Декларирането по... more

Времето

Валутни курсове