Съобщения

Friday, November 17, 2017 - 13:29

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ АДМИНИСТРАТИВНА ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С... more

Friday, November 17, 2017 - 13:28

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ АДМИНИСТРАТИВНА ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С... more

Friday, November 17, 2017 - 13:27

На 17.11.2017 от 08:30 ч. до 16:30 ч. И НА 18.11.2017 от 08:30 ч. до 16:30- петък и... more

Дирекция "Бюро по труда"

Wednesday, November 8, 2017 - 17:43

От 7 ноември 2017 г., дирекциите „Бюро по труда“към Агенцията по заетостта приемат... more

Sunday, October 29, 2017 - 08:01

О Б Я В А   На 02.11.2017 г. (четвъртък) Дирекция „Инспекция по труда“ със... more

Tuesday, September 5, 2017 - 08:55

За вас работодатели   Дирекция “Бюро по труда”- Дулово провежда процедура за... more

Администрация

Friday, November 17, 2017 - 19:20

Friday, November 17, 2017 - 19:20

Monday, November 13, 2017 - 18:08

На основание чл.21, ал.2 от Закона за местното самоуправление и местната администрация, чл.26,... more

Устройство на територията

Saturday, November 11, 2017 - 08:43

Monday, October 30, 2017 - 13:31

Monday, October 30, 2017 - 11:08

Sunday, October 22, 2017 - 07:52

Общински съвет

Friday, November 17, 2017 - 13:24

На основание чл.21, ал.2 от Закона за местното самоуправление и местната администрация, чл.26,... more

Friday, November 17, 2017 - 12:47

Председателят на Общински съвет - Дулово, на основание чл.22, ал.2 от Закона за местното... more

Monday, November 6, 2017 - 15:27

Местни приходи

Wednesday, May 31, 2017 - 07:40

5/31/2017,   За информация: Росен Бъчваров Тел: 985930 65   Над 170 000... more

Friday, May 26, 2017 - 21:23

От 15.05.2017г. в Община Дулово–дирекция „Местни приходи“ се въвежда картово... more

Thursday, March 30, 2017 - 16:26

    Утре изтича срокът за подаване на корпоративните декларации Декларирането по... more

Времето

Валутни курсове