Съобщения

Tuesday, May 16, 2017 - 15:36

Практически препоръки за абитуриенти     Абитуриентските празници винаги са изпълнени... more

Tuesday, May 16, 2017 - 15:35

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ АДМИНИСТРАТИВНА ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С... more

Tuesday, May 16, 2017 - 15:35

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ АДМИНИСТРАТИВНА ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С... more

Дирекция "Бюро по труда"

Thursday, April 20, 2017 - 07:57

Дирекция „Бюро по труда” – гр. Дулово  уведомява работодателите от... more

Tuesday, October 25, 2016 - 17:26

Агенция по заетостта   Дирекция “Бюро по труда”- Дулово  СЪОБЩЕНИЕ... more

Wednesday, August 3, 2016 - 19:24

Обявени свободни работни места в област Силистра към 1 август 2016 г. 1/8/2016   Бюро по... more

Администрация

Tuesday, May 23, 2017 - 17:00

В тези празнични дни всеки един от нас отново  преживява красотата и емоцията на най-красивия... more

Tuesday, May 23, 2017 - 13:33

ЦЕНТРАЛНО ВОЕННО ОКРЪЖИЕ ВОЕННО ОКРЪЖИЕ II... more

Monday, May 22, 2017 - 11:48

В истински празник на забавленията, игрите и усмивките се превърна спортната надпревара в детска... more

Устройство на територията

Sunday, May 14, 2017 - 09:19

Sunday, May 14, 2017 - 09:18

Friday, May 12, 2017 - 12:34

Friday, May 5, 2017 - 14:33

Общински съвет

Tuesday, May 23, 2017 - 13:35

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДУЛОВО             На основание чл.23, ал.4... more

Monday, May 15, 2017 - 14:32

ОБЯВЛЕНИЕ Съгласно чл.26, ал.4 от Закона за нормативните актове, в законно установения срок от 14... more

Tuesday, May 9, 2017 - 14:19

УВЕДОМЛЕНИЕ Уведомявам Ви, че към Общински съвет – Дулово е отправен Протест от Окръжна... more

Местни приходи

Thursday, March 30, 2017 - 16:26

    Утре изтича срокът за подаване на корпоративните декларации Декларирането по... more

Tuesday, March 28, 2017 - 20:39

Подаването на корпоративни декларации нарасна тройно 3/28/2017г.   За информация:... more

Tuesday, March 28, 2017 - 20:38

Три дни остават за ползване на 5% отстъпка от дължимия данък от физическите лица   3/28/... more

Времето

Валутни курсове