Съобщения

Wednesday, April 18, 2018 - 08:22

   ПОКАНА   Кметът на Община Дулово, д-р Юксел Ахмед, кани жителите на града и... more

Monday, April 16, 2018 - 14:08

МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ ДИРЕКЦИЯ “ПРЕСЦЕНТЪР И ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА”... more

Sunday, April 15, 2018 - 07:21

С решение на Министерския съвет 14 април, събота, е обявен за ден на национален траур за жертвите... more

Дирекция "Бюро по труда"

Tuesday, December 12, 2017 - 12:45

ЦЕНТРАЛНО УПРАВЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА ПРИХОДИТЕ      ... more

Wednesday, November 8, 2017 - 17:43

От 7 ноември 2017 г., дирекциите „Бюро по труда“към Агенцията по заетостта приемат... more

Sunday, October 29, 2017 - 08:01

О Б Я В А   На 02.11.2017 г. (четвъртък) Дирекция „Инспекция по труда“ със... more

Администрация

Wednesday, April 18, 2018 - 08:25

Със заповед № ОХ- 260/27.03.2018 г. на министъра на отбраната на Р. България са обявени  4... more

Sunday, April 15, 2018 - 07:22

ОБЩИНА ДУЛОВО,ОБЛАСТ СИЛИСТРА         7650 Дулово, ул. „... more

Wednesday, April 11, 2018 - 18:03

ОБЩИНА ДУЛОВО,ОБЛАСТ СИЛИСТРА         7650 Дулово, ул. „... more

Устройство на територията

Wednesday, April 18, 2018 - 08:24

Tuesday, April 10, 2018 - 18:53

Tuesday, April 10, 2018 - 18:52

Monday, April 2, 2018 - 19:55

Общински съвет

Friday, April 13, 2018 - 08:30

Saturday, March 31, 2018 - 08:17

  ОБЩИНА ДУЛОВО, ОБЛАСТ СИЛИСТРА     У В Е Д О М Л Е Н И Е   НА ОСНОВАНИЕ... more

Monday, March 26, 2018 - 16:30

ОБЩИНА ДУЛОВО, ОБЛАСТ СИЛИСТРА       У В Е Д О М Л Е Н И Е    ... more

Местни приходи

Tuesday, March 6, 2018 - 16:58

Friday, January 12, 2018 - 08:53

          Справка за задължение и плащания    ... more

Wednesday, December 20, 2017 - 09:14

             ОБЩИНА  ДУЛОВО, ... more

Времето

Валутни курсове