
Обръщение на инж. Невхис Мустафа по повод празника на Дулово!
Уважаеми гости и съграждани,
Приемете нашите сърдечни поздрави по случай 14 май – празника на нашия красив и обичан град!
Гордеем се със съзиданието и успехите на местната общност!
Работим и забележимо променяме облика на Дулово като съвременен и привлекателен град.
Той е истински богат със своите граждани!
За нас Дулово е роден дом, златно жито, плодородна добруджанска земя, хора със силен дух, чест и достойнство!
В мир и разбирателство заедно живеем, хора от различни етноси и религии, с една мечта – бъдещето на нашия град.
С уважение към труда на нашите предшественици, с вяра и подкрепа за всички!
66 години Дулово – град!
От сърце Ви пожелаваме здраве, благополучие и радост във всеки дом, увереност в бъдещето на Дулово!
Честит празник!
Да пребъде Дулово!
от инж. Невхис Мустафа- Кмет на Община Дулово и Общинска администрация!



